Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

30 kwietnia 2012

STANISZCZE MAŁE SPRZĄTAŁY ŚWIAT!

Brak opisu obrazka W dniu 25 kwietnia uczniowie naszej szkoły, jak co roku, uczestniczyli w Akcji Sprzątania Świata. W ramach kółka przyrodniczego i świetlicy socjoterapeutycznej porządkowali okolicę źródełka Stoczek. W akcji uczestniczyło 16 uczniów klas IV – VI, którzy z wielkim zaangażowaniem przystąpili do prac. Była to także okazja zebrania dodatkowych punktów w ramach współzawodnictwa w akcji „Warto być dobrym”, w której także bierze udział nasza szkoła.

Na uczniów czekała smaczna niespodzianka ufundowana przez Pana Sołtysa Staniszcz Małych oraz poczęstunek z funduszu świetlicy socjoterapeutycznej. Opiekunami byli Artur Czichos i Jolanta Koj.

Wersja XML