Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Strona główna

 • Spotkanie informacyjne

  Opolski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na spotkanie dedykowane rolnikom, na temat  nowych zasad przyznawania dopłat w ramach systemu wsparcia bezpośredniego w związku z wejściem w życie Krajowego Planu Strategicznego na lata 2023-2027.

 • Informacje z KRUS

  W załączeniu informacje Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Placówka Terenowa w Strzelcach Opolskich: PDFInformacje KRUS.pdf (380,29KB)

 • Komunikat Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego

  W załączeniu link do Komunikatu Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych w związku z potencjalnymi zagrożeniami występującymi w okresie zimowym: komunikat.

 • Mobilny Punkt Informacyjny

  W załączeniu ogłoszenie o planowanym na 7 lutego 2023 r. (w godz. 9:00-12:00) Mobilnym Punkcie Informacyjnym, tj. dyżurze specjalisty ds. funduszy europejskich, w Powiatowym Urzędzie Pracy w Strzelcach Opolskich.

  Podczas dyżuru zainteresowane osoby będą mogły uzyskać informacje na temat wsparcia z funduszy europejskich, w formie indywidualnych konsultacji. W przypadku dodatkowych pytań Zespół Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Opolu zaprasza do kontaktu pod adresem:

  Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
  Departament Funduszy Europejskich
  ul. Leona Powolnego 8
  45-078 Opole tel.:
  77 44 04 720, 77 44 04 721, 77 44 02 722 (w przypadku pytań dotyczących PPP prosimy o kontakt na numer 77 44 04 720) fax: 77 54 16 223
  e-mail: www.rpo.opolskie.pl, www.funduszeeuropejskie.gov.pl, www.facebook.com/EuropejskieOpolskie
  Godziny otwarcia: poniedziałek: 7:00 – 17:00, wtorek – piątek: 7:00 – 15:00

  MPI.jpeg

 • Zaproszenia KRUS

  W załączeniu zaproszenia na spotkanie i szkolenie dla rolników, organizowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego: PDFObsługa aplikacji (271,15KB) PDFUprawa soi (219,99KB)

 • Przekazanie dotacji celowej w zakresie sportu

  W odnośniku informacje dotyczące przekazania dotacji celowej na realizację przedsięwzięć z zakresu sportu w roku 2023.

 • Kradli i oszukiwali - trafili już w ręce policjantów

  Dwaj mieszkańcy Gminy Kolonowskie kradli mienie na terenie powiatu strzeleckiego. Na swoim koncie mieli również oszustwo przy sprzedaży opału. Śledczy z Komisariatu Policji w Zawadzkiem przedstawili mężczyznom łącznie 7 zarzutów. Za popełnione przestępstwa grozi im nawet kara 12 lat pozbawienia wolności.

  Mieszkańcy Gminy Kolonowskie przez kilka tygodni kradli mienie na terenie powiatu strzeleckiego. W ich zainteresowaniu były m.in. rowery, a także sprzęt AGD. Na ich koncie było również oszustwo przy sprzedaży opału. Straty, jakie łącznie spowodowali oszacowano na kwotę blisko 6.500 zł.
  Śledczy z Komisariatu Policji w Zawadzkiem ustalili tożsamość przestępców. Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili mężczyznom łącznie 7 zarzutów. Za popełnione przestępstwa 37 i 34-latkowi grozi kara nawet 12 lat pozbawienia wolności. Część mienia została odzyskana przez policjantów. 

  https://strzelce-opolskie.policja.gov.pl/ost/kpp-strzelce-opolskie/aktualnosci/86515,Kradli-i-oszukiwali-trafili-juz-w-rece-policjantow.html

 • Mistrzowska Szkoła Biznesu

  W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Tomasza Hanzla, serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji projektu pn. „Program Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego”. Dziesięciu znanych prezesów i dyrektorów firm podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami. Podopiecznymi mentorów, czyli mentee, mogą zostać osoby, które mają status młodego przedsiębiorcy, zarządzającego firmą mikro, małą lub średnią, zarejestrowaną na terenie województwa opolskiego, działającą na rynku nie dłużej niż 5 lat.

  Rekrutacja osób zainteresowanych udziałem w Programie potrwa do 13 lutego 2023 r.  Zgłoszenia do programu prosimy przesyłać na adres .

  Wszelkie szczegóły dotyczące programu oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie https://ocrg.opolskie.pl/mentoring-biznesowy/.

  Udział w projekcie jest bezpłatny.

Wersja XML